Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Szexinek tartjátok a...

Lányok! Szexinek tartjátok a férfias méretű fémszíjas női órákat? Miért viseltek ilyet? Az írjon, akinek ilyenje van!

Figyelt kérdés

2017. aug. 22. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%

Neon kék szíjj arany számlappal nem mondanám férfiasnak. Nagy arany strasszkövekkel aztsem.

Miért viselünk ilyet?! Mert tetszik!!???

2017. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A mérete férfias azoknak az óráknak, nem a kinézete.
2017. aug. 22. 15:52
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem. Mondjuk nem is nagyon hordok órát, nem visz rá a lélek, hogy azon nézzem az időt, akkor meg ugye minek vegyem fel. De ha divatból hordanék, akkor is valami picikét, vékony szíjjal. Meg mondjuk a vékony kis kezecskémen biztos hülyén mutatna.
2017. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
"Az írjon, akinek ilyenje van..."
2017. aug. 22. 17:25
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Nekem tetszettek anno képen, leginkább azért, mert régebben kisebb női órából inkább ilyen már túlzóan nőcis, cukcsi, csajszikás darabokat lehetett egy időben csak kapni, ezek az ilyen órák meg elegánsak voltak anélkül, hogy nagyon átmentek volna ilyen szívecskés kislányos giccsbe (a többi, amit meg kicsiből lehetett kapni, unalmas volt és snassz). De nem hordok ilyet, mert vékony a csuklóm, és nagyon idétlenül áll rajta. Inkább kerestem magamnak olyan kisebb méretű órát, ami szép is, elegáns is, de letisztult, nem túl giccses, de közben mégsem olyan jellegtelen semmilyen. De olyan lányon, akinek nem ilyen keskeny a csuklója, ma is tetszik. Pont azért, mert keverednek a maszkulin és a feminin jellegek (pl. ha a számlapja színes vagy van rajta 1 apró strassz valahol), és nem olyan cukcsimukcsi jellegű.
2017. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Volt ilyenem de elég kis bovli óra volt így aztán eladtam.

Amúgy szép tetszik.

2017. szept. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem van. Tetszik és most divatos
2018. máj. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ocsmányak! Nem szeretem az androgün cuccokat....
2018. máj. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem rosegold arnyalatu van, a szamlapja macskas, de szamomra nem tunik ferfiasnak a merete.
2018. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 TappancsMancs ***** válasza:
0%
A nagyobb méretű női órák indokoltak, de manapság nagyon elszálltak a méretekkel. Az icipicinél nagyobbak is jók lehetnek viszont ez egy F válasza. Majd lejjebb viszik...
2018. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!