Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágításos kérdés?

Fültágításos kérdés?

Figyelt kérdés

Van fültágítód?

Ha igen,melyik füledben,mekkora?

Hány éves vagy/Hány évesen csináltad?

Otthoni módszerrel,vagy szakemberrel.

Aki csak azt akarja írni,hogy ne csináld,meg h mennyire undortó,azt nyomatékosan megkérem,ne írja le,mert nekem tetszik,és ez a vélemény nem érdekel.le fogom pontozni



2017. aug. 22. 13:43
 1/9 A kérdező kommentje:
És még annyit tágeszosok,hogy honnan szeditek a tüskéket és plugokat.Ha lehet,linket kérnék
2017. aug. 22. 13:56
 2/9 anonim ***** válasza:

Van

jobb: 14mm bal:6mm

17 éves vagyok és a jobb fülemet 13 évesen kezdtem tágítani

Otthoni módszerrel,minden szart beledugtam xD

2017. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2017. aug. 22. 17:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem már nincs, de kb. három évig volt mindkét fülemben 10 mm-es. 15 vagy 16 évesen csináltam otthon, fültágító csigával.
2017. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
5 mm mekkora?
2017. aug. 23. 13:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét fülembe van 26mm-es és a jobb fülembe felette van egy 3mm-es,14 évessen csináltam,interneten vettem csigákat és tüskéket.16/L
2017. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindkét fülben 10mm. Megvettem egy műanyag szettet és azzal (Amazon, Ebay, Wish kb 1000 Ft). Ha nem egyszerre akarod.,akkor nem kell szakember. 25 évesen csináltattam, mert meguntam a lógós fülbevalókat, meg amúgyis begyulladt a fülem a fémtől. Most egy zöld kőrózsa van benne, nem is lehet megmondani, hogy fültágító.

Egyébként Angliában élek, itt sokkal gyakoribb jelenség ez.

2017. aug. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

volt

a bal fülemben, 10 mm a legnagyobb

19 vagyok, 14 évesen kezdtem csinálni

otthoni módszerekkel, mindenféle kis tárgyakkal, aztán vettem egy csigát

(ez nem kérdés, de tapasztalatból leírom, hogyha otthoni módszerrel akarod csinálni, akkor nagyon ügyelj a tisztaságra és a fertőtlenítésre. én kezdetben a jobb fülembe akartam, de brutálisan begyulladt. utána egy hónapig sajgott, csoda, hogy nagyobb baj nem lett belőle, mint az, hogy benőtt a szúrt lyuk. azóta mondjuk újraszúrtam, de tényleg ügyelni kell ezekre, mert eszméletlenmód tud fájni)

2017. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

van

mindkettőben, bal 11mm, jobb 28 (pár nap és 3cm)

14 vagyok, 11 évesen kezdtem, de abbahagytam és 12 évesen kezdtem rendesen.

otthon, de rendes fültágítókkal

2018. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!