Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen drogériában kapható...

Milyen drogériában kapható termékkel lehet ilyen "instagram" szemöldököt készíteni? 🔥

Figyelt kérdés
Ilyesmiket: [link]

2017. aug. 22. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
DM/rossman, bemész és ott lesznek szemöldökporok, ceruzák és zselé is. Az már más kérdés, hogy mennyire fog összejönni ezeket leutánozni :D
2017. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Olyasmit én ilyen zselét/pomádét szeretnék vanni mint az essence eyebrow gel csak arrol sokan írták hogy nem fog ☹
2017. aug. 22. 15:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Kozmetikus befesti neked ilyenre egy ezresért
2017. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem a szinevel van baj hanem a formaval
2017. aug. 22. 17:19
 5/13 anonim válasza:

Ne élesben kísérletezz szerintem , hanem többször csináld meg otthon, aztán már lehet suliba , buliba stb. De láttam már ilyet (meg sminket is) élőben és baromi rosszul állt az illetőnek.

Ui: szerintem festesd be :) 19l

2017. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ha a formajaval van baj akkor szedd ki ilyenre. Amugy meg sima szemoldok por+gel ala korrektor.
2017. aug. 26. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy alog van szemöldököm.A port bróbáltam de az szörnyű,-kozmetikushoz jarok
2017. aug. 26. 10:04
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia! Elég tapasztalt vagyok smink témában. Ilyen szép, precíz, egyenletes szemöldököd úgy se lesz. Azért néznek ki ilyen szépen mert ezek az instagram képek jó fényviszonyokkal vannak készítve. VISZONT, amit tudsz csinálni, hogy ilyen badass, szépen megcsinált szemöldökeid legyenek, az a gyakorlás. SZerintem ne dobj ki pénzt kozmetikusra, tanuld meg magadnak szedni, és akkor olyan szemöldököd lesz amilyent akarsz. Énis jártam, de annyira szörnyű volt, hogy azt mondtam köszönöm szépen, inkább odaállok én. Mostanra az én szemöldökeim sincsenek túl szedve, és szemöldök géllel, meg porral ilyen szemöldököket tudok magamnak festeni. Időbe telt megtanulni, kitapasztalni.

Ha ritkák, tegyél rá ricinus olajat.

Konkrétan azt csináld, hogy megcsinálod a szemöldöködet porral, vagy ceruzával (de legjobb ha kombinálod). Az elején azt a szép átmenetet úgy éred el, hogy csak alul húzol egy vonalat, és azt egy ecsettel óvatosan eldolgozod felfelé. Így az eleje szép halvány lesz, ami a végére besötétedik, csakúgy mint a képeken.

Ne feledd, hogy a szemöldököd természetes formáját muszáj megtartani nagyjából, de egy kis tanulással kihozhatod a legjobbat.

Puszi, remélem segítettem. Jó sminkelést!

u.i. Ilyen szemöldököt permamens festéssel NEM lehet elérni.

2017. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Mi az a permamens festés?😅

2017. aug. 27. 18:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Én osztálytàrsamnak is ilyen instagramos szemöldöke van. Pont ilyen mint amik a kepeken van. Fogalmam nincs hogy csinàlja. Annyit tudok hogy ő mindig pinkpandáról rendel mindent.
2017. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!