Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehetne saját smink...

Hogyan lehetne saját smink márkám? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Még nem aktuális a kérdés (középiskolás vagyok csak), de érdekelne, hogy hogyan kell egy ilyen "témájú" márkát összerakni. Tehát, tömören a kérdéseim:

Álljak be valahova gyakornoknak? Ha igen, hova?

Vagy saját magamtól álljak neki? Akkor kivel kell legyártatni a termékeket?

Hogyan kell összerakni a minőségét?

Milyen feltételeknek, törvényeknek kell megfelelnie a forgalmazását illetően?

Hogyan, illetve hol kellene levédetni a terméket? A levédetés mennyi időre szól? Lejárat után újra le kell védetni? A replikálásokat hogyan kell kivédeni? (gondolok itt például a kínai másolatokra)

Főleg a témában jártasak válaszát várom, de minden választ előre is köszönök :)



2017. aug. 23. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem nézel te magad utána ennek?

Minden kérdésedre a válasz fent van a neten.

2017. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert nem találtam olyan weboldalt, ami kielégítően válaszolt volna, még mindig folyamatosan keresek ilyeneket, de gondoltam, hogy itt is felteszem a kérdést, hátha valaki járatos benne. Köszönöm szépen a felesleges kérdést, amit válasznak írtál... XD
2017. aug. 24. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!