Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért hitte az osztálytársam,...

Miért hitte az osztálytársam, hogy nincs rajtam smink mikor ki voltam festve?

Figyelt kérdés

Nem mondanám, hogy nagyon extrém smink volt ramjtam de azért ez a szolid smink is dob az emberen.

Amit viseltem(és bár halványan) bb krém pár pötty,szempillaspirál és a szemöldökömön erősitettem meg.Ez is változtathat az emberen nem?

De mégis amikor egy csaj full sminkbe jött messziről látszott a smink rajta az osztálytársam megszólta, hogy mennyi vakolat, hogy nézhet ki valójában. Erre én mondtam, ezt nekem is mondhatnád hiszen én is viselek sminket, amire ő csak annyit válaszolt:hát én rajtad nem mondtam volna meg, hogy van smink.



2017. aug. 26. 21:06
 1/7 anonim válasza:
87%
Nagyon egyszerű, természetes sminket viseltél, ezért nem látszódott annyira, de szerintem ez így van jól. A vakolat viszont taszító.
2017. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Mert hülye, mint a segg.
2017. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Igaza van az osztálytársadnak. Ez természetes smink, ami rajtad van.
2017. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem sok, ami rajtad volt, nem feltűnő, ezért nem veszi mindenki észre. A csaj meg rétegesen ki volt kenve, rajta észrevette.


Logika.

2017. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A természetesnek ható smink teljesen jó hetkoznapokra! Felesleges erősebb sminket feltenned.
2017. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Te egy tipikus buta liba vagy ha erre nem jöttél rá magadtól. xdd
2017. szept. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
veled az élen...
2017. szept. 2. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!