Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy fiú osztálytársam,...

Van egy fiú osztálytársam, aki mindig úgy jön az iskolába, hogy be van kenve az arca hintőporral. Nektek mi a véleményetek erről? Ez normális?

Figyelt kérdés
Amikor megkérdezzük tőle, hogy miért teszi, azt válaszolja, hogy azért, mert pattanásos a bőre. Másrészt így olyan a bőre mint a filmben a színészeké...

2015. jún. 22. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Hintőporral? :D Pattanásokra inkább korrektort kéne használni. :D Nem sok szégyenérzete lehet a srácnak, bár ha problémái vannak akkor ne cikizzétek szerencsétlent.
2015. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem zsíros a bőre, ezért használ hintőport, mondjuk én ezt sose értettem, mert ha én kenek hintőport a fejemre akkor csillog mint a fene... a hintőpor nem matt, mint mondjuk egy púder. Szóval inkább használna púdert... természetesebben néz ki. A pattanásokat mondjuk nem befolyásolja egyik sem.
2015. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem púderre gondolsz inkább?
2015. jún. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát azzal, hogy sminkel, nincs nagy gond szerintem. Nem lenne fair, ha a bőrhibákat csak a lányok leplezhetnék kencékkel. :D

De valaki mutassa meg szegénynek, hogy kell használni, mert valószínűleg fogalma sincs mi a különbség intőpor és púder közt, mire jó a korrektor, alapozó, hogy kell felkenni, hogy ne legyen béna és az sem mindegy, hogy egy félhomályos ablaktalan fürdőben próbálkozik a művelettel vagy egy világos, természetes fényű szobában. :D

2015. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a hintőpor nem segít semmit se a pattanásokon.

Vegyen rá pattanás elleni krémeket, stb.

Suliba meg hintőporozás helyett inkább sminkeljen.

Egy kis bb krém, púder...vannak kimondottan problémás bőrre valók.

2015. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát szegény, próbálkozik.

de kedvesen megmondhatod neki, hogy inkább púdert vegyen, ha zsíros a bőre. vagy korrektor, vagy még jobb, ha valami krémet, ami eltünteti.

2015. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!