Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műszempilla is nagyon megválto...

Műszempilla is nagyon megváltoztatja az ember arcát?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam mivel minden nap szempillaspirált használok, hogy tetetnék műszempillát de nem hatalmasat csak kb ilyent:

[link]


Ez is nagyon megváltoztatja az arcot?mintha nem is én lennék ha majd lekerül???



2017. aug. 27. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokat dob a külsődön persze. Főleg hogyha tényleg hozzáértő csinálja. Igazából olyan, mintha mindig ki lennél sminkelve, akár reggel felkelésnél is. Nekem ugyan nincs, de sógornőmnek évek óta van, nagyon szereti. De egyébként nem fogsz teljesen máshogy kinézni, az ilyen minitől meg végképp nem. Csak mindig szép hosszú pilláid lesznek. Nem akkora változás es külsö szemmel sem szerintem, max 1-2 alkalommal kicsit fura, de bőven megszokható.
2017. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép! Nyugi, nem fogsz teljesen más embernek kinézni.
2017. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, mert nem túl nagy! Elegáns nagyon! De szerintem ennek a nőnek a sajátja van befestve!
2018. febr. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!