Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok olyan internetes...

Tudnátok olyan internetes webshopokat mondani, ahonnan olcsón lehet beszerezni olyan nyakláncot, ami ilyen "kettétört szív" pároknak?

Figyelt kérdés

2017. aug. 28. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebay, AliExpress
2017. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ékszer-eshop - Az egyik legjobb ékszeres oldal.

A különlegessége, hogy nem ócska bizsukat árulnak, hanem az aranyon kívül rengeteg féle ezüst és nemesacél dolog van náluk, mely abszolút megfizethető, és garantáltan örök életű.

2017. aug. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És pl Aliexpress-en hogyan lehet rákeresni?
2017. aug. 28. 14:10
 4/4 anonim válasza:
Wish. A wish az egy alkalmazas amit ha letoltesz regisztralnod kell es legtobbszor csak bankkartyaval lehet fizetni. De olyan olcso ott minden!!! Ami kb 6000 ft lenne az ott 300 ft! Es meg kell adni a bankkartya adatokat de nem vernek at, nekem eddig mindenem megerkezett amit rendeltem idoben es olyan volt amit rendeltem! Ha nem jo vagy nem erkezik meg akk visszakerheted a penzed! Lattam mar ilyen nyaklancokat de ott mas kb minden van!
2017. szept. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!