Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Dm - volt már többször olyan...

Dm - volt már többször olyan akció, hogy Miss Sporty termékek 349 Ft-ok LETTEK VOLNA, mert még soha nem sikerült ilyen terméket találnom az állványon, direkt csinálják?

Figyelt kérdés

Egyszerűen hihetetlen, hogy minden alkalommal elfogy, ha az akció elején megyek, akkor is.

Ilyenkor fel sem töltik, vagy kiraknak 1-1 darabot?

Vagy az eladók elteszik az ismerősöknek?

Nem mindegy, hogy 350-ért sikerült megvennem egy szempillaspirált, vagy 1000-1300 ft-ért.

:S

Ez is olyan marketing fogás, mint amit régebben a Tesco csinált, hogy az akciós tzerméket ki sem teszik?

De ha már elmentél az üzletbe, és bemész egy jól hangzó akció miatt, ami nem is létezik, akkor úgyis veszel valamit, szóval nekik mindenképpen jó.


2017. aug. 30. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek általában kiårusitasra váró cuccok, tehát lehet mikor leakcioztak már akkor is csak 1-1 darab volt belőlük.
2017. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Velem is sokszor van ilyen. Pld. Maybelline paletta fél áron volt, nagyon megörültem, erre látom, hogy csak az 1 teszter van ott😑 Pedig gyakran járok drogériákba

De azért nem mindig történik ez, vettem már alapozót 600, szemhéjpúdert 300 Forintért😊

2017. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, a miss sporty eseteben nem kiarusitas, mert viszonylag gyakran van (lenne) az akcio, es egyszerre vagy 3 fele szempillaspiral kerulne annyiba. Ilyen surun nincs kifuto spiraljuk, nem dobnak piacra szerintem 2 havonta 3 felet.
2017. aug. 30. 16:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a Miss Sportyk rosszak, nem maradtál le semmiről.
2017. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem meg jok, nekem bevaltak.
2017. aug. 31. 05:55
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is beváltak.

Igen ez egyébként ilyen, kirak 1-2 darabot, mégis elmondhassa, hogy volt belőle, de elfogyott. Valamint ha nagyon jó akció van, akkor az emberek képesek 6kor már ott lenni és megvenni. Ilyet Lidl-ben tapasztaltam, körömlakk esetében azért még nem.

2017. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyet nem csinálhatnak :D Nem úgy működik h elrakhajták magunka a tetsző dolgokat. Azért könyörgöm, ne írjunk más hülyeségeket.
2017. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hivatalosan nyilván nem, de azért furcsa, hogy évek óta van ez, és soha még egyszer sem sikerült terméket találnom az akciós címkénél, nem?

pedig tudatos vásárlónak vallom magam, és nem az akció utolsó napján megyek, sőt elég sokszor előfordult már, amit fentebb írtak, hogy én bizony odamentem egyes boltok nyitásra, vagy legalábbis nagyon korán, mert valamit nagyon akartam és nagyon jó áron volt.


mégis miért állítod ilyen határozottan, hogy ez hülyeség, és nem fordulhat elő?

szerinted komolyan a lehetetlen kategória, hogy nem hozza ki a raktárból, csak mikor ismerős jön, aki mondjuk előre jelzi az eladónak, hogy kéne neki x darab.

vagy mondjuk megérkezik a termék, és amint akciós lesz, leblokkolja, mintha valaki megvette volna, persze ő maga, az eladó vette meg, hogy aztán továbbadja, akár haszonnal.


nem, ez egyáltalán nem hihetetlen.


már csak azért is, mert ismerem a másik oldalt is.


Tescoban dolgozott évekkel ezelőtt egy volt pasim. dolgozóknak van 10% kedvezmény, és amikor akciós volt egy laptop kb 70-80 ezerért, akkor felhívta egy haver, hogy odaadná-e a dolgozói kártyáját, mert itt már jelent vmit a 10%.

mondta neki, hogy jókor szólt, reggel elteszi neki a gépet, mert áruházanként kapnak 2-3 darabot.

érted, hogy egy jó árú, akciós termékből, amit keresnek mondjuk heti szinten 500-an, a boltba 2 db érkezik? van persze belőle, csak nem tehetik ki akciósan.

ilyenkor szokott az megtörténni, hogy vége az akciónak, és másnap, teljes áron már tele van a polc.

2017. szept. 1. 19:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Hetes:


Nekem is barátnöm a tescoban dolgozik, és ö is mondta, hogy amit akarnak maguknak azt ki sem viszik, rögtön elrakják maguknak.


Valamint egy ismerösöm ruhaboltban dolgozik, mikor akcio van, még nyitás elött fogja és elrakja magának ami tetszik és jo.


Nyilván ezeket nem lehetne, valoszinü a fönök nem is tudja. De mivel kifizetik, igy senki észre sem veszi.

2017. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Onnan veszem, hogy ott dolgozok:D
2017. szept. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!