Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gödöllőn a district 28 tattoo&...

Gödöllőn a district 28 tattoo&piercingben mik a tapasztalaitok piercing téren esetleg valakinek lőttek ott indrustial piercinget? Mennyibe került. Weboldalt nem találtam ahova az árak ki lennének írva azt valaki tųđñå linkelni ha van.

Figyelt kérdés

#Gödöllő #piercing #district 28 tatto&piercing #indrustial piercing
2017. aug. 30. 23:44
 1/2 anonim válasza:
Semmiképpen ne lövesd!!!!!!!!!!!!! akkor sem ha ott olcsón és jól dolgoznak! porcba nem szabad, nagyon roncsolja! inkább menj el olyan helyre ahol kicsit többe kerül, de mindenképpen szúrasd! nekem egyébként tragusom és helixem van és a helixet lőtték és egy év alat nem gyógyult még be, viszont a tragus 3 hónapja van meg, szúrták és már meggyógyult.Szerintem tűrhető az industrial pc is csak tovább gyógyul. :)
2017. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. szept. 2. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!