Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájú korrektort,...

Milyen márkájú korrektort, alapozót, púdert ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok jó áron szeretnék jó terméket venni. Válaszotokat előre is köszönöm! :)

2017. szept. 2. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

- Catrice HD Liquid coverage alapozó

- Catrice camouflage krém korrektor nagyon jó a pattanásokra, de a szem alá nem ajánlom, beül a ráncokba

- szem alá tehát ennek a folyékony változata

- olyan jó púdert nem találtam még, amit szívesen ajánlanék

2017. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Én nagyon Avon imádó vagyok, ezért az Avon Luxe termékeit javaslom! Én imádom! Sajnos elég csúnya az arbőröm (pattanásos) de a Luxe alapozótól + púdertől porcelánbaba arcom van. Én szeretettel ajánlom:)

2017. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Essence comouflage alapozó ar-ertek aranyban a legjobb.

Avon termekek szerintem silanyak es tularazottak is

2017. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem meg ezek mind gyenge minöségüek. Ha jó alapozót, púdert szeretnél, ne sajnáld rá a zsét, vegyél vmi márkás minőségi termékeg, amit kipróbálnak rajtad egy drogériában szakemberek.
2017. szept. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Én is egyetértek a 4-essel. Revlon, NYX, L'Oréal, itt kezdődik a jobb minőség, jó áron. És ezek is még csak drogériás márkák.
2017. szept. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alapozo (bb krem): maybelline fit me

Korrektor: Catrice camouflage folyekony/"szilard"

Puder: dm sajat markas-trend it up kompakt puder vagy nyx puder

2017. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sztem alapozóból ár-érték arányban drogériában a Catrice cuccok a legjobbak, bár azok sem tökéletesek nekem, még keresem az igazit :). Most épp a 24hr-sat használom.


Korrektor: a Catrice Liquid Camouflage és az Essence Camouflage is jók. Én bőrhibákra és szem alá is ezeket használom.


Púder: Nekem az Essence Get Picture Ready! púdere vált be a legjobban... de ha őszinte akarok lenni, az sztem csak nagyon világos arcú embereknek jó (de pl. nekem sárgás világos bőrtónussal is jól működött, pedig rózsás beütése van)... a honlap szerint transzparens, és mindenkinek jó, de én nem igazán hiszek ebben.

2017. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Oriflame pure nature korrektort!NE rendeld meg hanem avonosoktól vedd meg.Onnan 500 Ft ha megrendeled meg 1570 ft
2017. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!