Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segitseg alapozo ugyben?!

Segitseg alapozo ugyben?!

Figyelt kérdés

Mar eleg sokfele alapozot vettem az elmult par evben (astor folyekony, maybelline poralaput, nyc mousse)

Igazabol ezek kozul az utolso valt be csak, de az se ugy, hogy az egesz arcomra rakenem, en korrektorkent szoktam azt hasznalni, annyira tokeletes. A kozmetikusom ajanlotta a poralaput (puder) mert az szerinte nem szaritja, de nem is zsirositja a boromet. Alapjana veve szaraz a borom (persze ezt kremekkel kezeltem , mar nem olyan mint a smirgli, de csak az allam es a T vonalam hajlamos zsirosodasra). Ezzel a puderrel nagyon elegedetlen voltam, maszk hatasu lett az egesz, raadasul a viselese is kenyelmetlen, huzodott tole a borom kankretan.. Vilagos a borom szine, de neha pirospozsgas az arcom , de ez sok mindentol fugg. Milyen arnyalatot ajanlotok?! A maybellinebol a gold beige halvanynak bizonyult, de eleg markafuggo az arnyalat is. Nem vagyok tele borhibakkal (neha 1-2 pattanas) de szeretnek egy termeszetes hatasu reteget felvinni a boromre. A Catrice-rol hallottam h nagyon jo, de eleg draga is. Szerintetek megeri? Tapasztalatok errol? Nekem eddig egyik alapozo se valt be :( melyiket tanacsoljatok? Es miert van az h jol kenem fel az alapozot es megse erem el vele a kivant hatast?



2017. szept. 3. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Catrice HD Liquid Coverage nekem nagyon bevált
2017. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!:)

Bár én a maybellene alapozót használok, nekem tökéletes, és bármilyen furcsa is, az első időszakban eltüntette bizonyos pattanásaimat, eltűntek egyik napról a másikra. Valószínűleg megszokhatta a bőröm azóta.

Az ujjaddal dolgozod el? Mert régen én is úgy csináltam, azt hittem okés, majd beszereztem egy szivacsot, és azóta sokkal szebben el tudom dolgozni az alapozót.

Egy ideig Loreal alapozót használtam, bevallom az volt az eddigi legjobb. Én a helyedben kipróbálnám, viszont 5000 ft körül van az ára. Amikor azt használtam, nem volt szükségem púderre fixálni.(persze mini sminkeknél)

2017. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!