Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez túl sok smink egy 14 éves...

Ez túl sok smink egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Zöld ceruza a pattanásokra, egy kevés BB krém(ha nagyobb fedés kell akkor egy gyengébb alapozó),korrektor,púder,szempillaspirál,ajakápoló. Ennyi:) persze nem minden nap sminkelek csak amikor kedvem van egy kis extrához:) szerintetek sok?

2017. szept. 9. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Igen, túl sok.
2017. szept. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
szerintem nem sok, bár én 14 évesen csak korrektort használtam, meg spirált, de az már történelem.
2017. szept. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha szépen meg tudod csinálni, akkor szerintem nincs baj vele
2017. szept. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez jól fel van téve, olyan mintha semmi nem lenne rajtad, nem sok
2017. szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Igen.
2017. szept. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem:)
2017. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Én 13 vagyok,áprilisba leszek 14. Én használok krémet (Aknecolor light osat),szempillaspirált,púdert meg olykor szemhéjtust. Persze nem mindennap sminkelek. Suliba nem is engedik... Akkor csak Aknecolor light krémet rakok az arcomra.Azt sminkelni hétvégén,szünetekbe,télen,nyáron szoktam.

2017. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem smink alatt túl hamar meg tud öregedni a bőr. 30-as éveikben járó sztároknak without makeup-os fotóira nézz rá. Asszem, pl Christina Aguilera-nak már nem annyira szép az arcbőre, meg Orlando Bloomnak se. Szerintem ők mind a ketten 30-as éveikben járnak, de nemtom, most nem néztem meg. Egyébként, ha önbizalmat akkor nyugodtan használjad, amúgy én ezt nem tudom megítélni, hogy sok- e, mert nem sminkelek, de amúgy nekem nem tűnik soknak.
2017. szept. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia

Szerintem nem sok c:

2017. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia:) szerintem nem sok, de az arcborodnek nem biztos hogy jot tesz... en csak korrektort szoktam hasznalni, de neha meg az alatt is pattanasos lesz a borom. Viszont ha neked nem ilyen a borod, es jol fel tudod vinni a termekeket, akkor egyaltalan nem sok
2019. jan. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!