Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
15 éves lány leszek. Igazából azt veszem észre, hogy a korombeliek nagyon gyakran használnak sminke, többet-kevesebbet. Szerintetek gáz ha egyáltalán nem akarom magamat sminkelni? Fiúk nektek bejön ha valakin sok a smink?

2017. szept. 9. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

konyorgom, egy heten otszor felteszik ezt a kerdest

nem bunkosagbol de most mar tenyleg nem tudom hogy miert nem erti meg mindenki, hogy szinte senkit se erdekel hogy kin mennyi smink van

"szerintetek gaz...?" NEM, mindenki eldonti maga hogy mennyi sminket rak fel

2017. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Te írtad, hogy nem akarod magad sminkelni. Nem is kell, csak azért, mert mások csinálják.
2017. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Egyáltalán nem jön be a sok smink . Már az is taszito ha egy 12-13 éves lánynál szempillaspirált és kihúzott szemet látok , csak azért ne sminkeld magad mert mindenki teszi ...

Max anyival amivel jol lrzed magad de a természetes a legjobb. ;)

15F

2017. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Sose sminkeltem magam, a húgom már 14 évesen is, 1,5 évvel fiatalabb, mint én. Engem 5-6 évvel néznek fiatalabbnak nála 40 vagyok, 33-34 évesnek szoktak tippelni, jobb napjaimon a buszsofőr diákjegyet akar rámsózni, húgomat 40nek tippelik
2017. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Én a természetes csajokat szeretem :) Az már más hogy sajna felénk a 12 éves is kilós vakolattal indul suliba reggelente,szóval nem véletlenül vagyok magányos :D 17/f
2017. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Istenem, fényezd még itt magad. Egyértelműen nem tetszik a fiúknak, ha valakin van 9 kiló vakolat, aztán lemossa és rá sem ismer a csajra...

Ízlés kérdése, hogy ki sminkeli magát és ki nem. Ha te nem akarod, akkor ne csináld.

2017. szept. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az a ciki, ha valamit kizárólag azért teszel, mert mindenki más is...
2017. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!