Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Henna porból hogyan csináljak...

Henna porból hogyan csináljak pasztát? Többször próbáltam de halvány lett a bőrömön.

Figyelt kérdés
Fekete henna por adott, azt olvastam, hogy citromlé és cukor mellé kell még bele 100%-os eukaliptusz olaj és állni kell hagyni. A bőrömön rajt hagytam 3 órát de halvány lett, nem szívódott be annyira. Valamit rosszul csináltam, valamiből sok lett? Víz is kell a pasztába?
2010. máj. 26. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
tudtommal csak olaj kell bele
2010. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az igazi hennamotívum narancssárga.A fekete már szinezett .
2010. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy színezett, de sötétnek kéne lennie mivel fekete. Elég halvány lett, gondolom ott a hiba, hogy valamiből keveset, vagy sokat raktam bele. A neten több "recept" is van, de nem tudom melyik a jó. Azért köszönöm!
2010. máj. 26. 21:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Esetleg még valaki?
2010. máj. 26. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem eredeti (indiai) hennám van, ahhoz pl csak víz kell. Nem tudom a Tiéd milyen, de próbáld meg simán olajjal, vagy passz:)
2010. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm =) Találtam a neten egy elég bonyolult receptet, megpróbálom azt, hátha.
2010. máj. 27. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!