Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék sminkelni, smink...

Szeretnék sminkelni, smink eszközöket kapni, hogyan mondjam anyunak, hogy vegyen?

Figyelt kérdés

15 fiu vagyok es szeretek nezni sminkes videokat es lattam hogy fiuk is szoktak rendes noi sminkelest alkalmazni, en is szeretnek, de persze utcara nem mennek ki ugy...

Anyunak mit mondjak, hogy szeretnek sminket kapni és sminkelni? Mit reagálhat rá?



2017. szept. 15. 22:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10 inkább crossdressing, a genderfuild már azt is jelenti hogy néha inkább lánynak érzed magad.

Amúgy érdekes példa Toni Bomboni ASMR videós, állítása szerint nem búza meg semmi csak szereti a sminkeket, anno még egy kis ajakápoló, spirál de mostmár full partysminkben videózik és nagyon sokan nézik.

Menj el sminkesnek úgy kiélheted magad :D

2017. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11 koszonom a valaszod:) megnezem a toni videost:)
2017. szept. 21. 00:47
 13/14 anonim válasza:
Szerintem ha van neki akkor dugiba vedd el ha meg nincs akkor mondd azt neki hogy fogadtal a haveroddal es ki kell magad sminkelni de nincs smink ugyhogy vegyen❣
2017. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ez joo😂❤
2017. szept. 27. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!