Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkesek! Alapozót való...

Sminkesek! Alapozót való tenni a szemhéjra?

Figyelt kérdés
Nem használok csak alapozót és púdert. Tehát a szememet nem szoktam kifesteni másféle színű szemfestékkel. A végeredmény úgy jobban tetszik, ha egy leheletnyit a szemhéjamra is rakok és a szemem alá. Szerintetek jó így? Az a lényeg, hogy a lehető legtermészetesebb legyen számomra. Korrektort nem használok, mert nem táskásak a szemeim, meg nincs olyan nagy bőrhibám.

2017. szept. 22. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Szemhej Base Coatot kell tenni ra
2017. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapozót KELL tenni mindenhova, még a szemhéjra is, függetlenül attól, hogy fested-e vagy sem. Nem is értem, nekem tök hülyén nézne ki, ha ott egy körben kihagynám..
2017. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Néztem sminkes videókat és egy csomóan nem raknak oda, csak púdert. Vagy pedig másat kennek a szemhéjukra. Úgy értem nem olyan alapozót, ami az arc többi részén van.
2017. szept. 22. 19:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Első. Ilyet lehet venni rossmannban?
2017. szept. 22. 19:21
 5/8 A kérdező kommentje:
Linkelnél, h milyen ez, mert ha beírom, nem szemhéjra valót hoz ki.
2017. szept. 22. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szemhéjalapra gondol az első, az eyeshadow primer. De ha nem használsz szemhéjpúdert felesleges olyat venned, jó az alapozó, hülyén néz ki és látszik ha nem teszel oda.
2017. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok igen arra gondultam bocsi😅

Igen lehet venni a Rossmanban

2017. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát rendes púdert használok az alapozóra a szememnél is. Nem tudtam, hogy külön van szemhéjra. De nem akarok 66 félét, hogy természetesnek hasson. Köszi a válaszokat. Akkor nem csinálok nagy butaságot, ha alapozót és púdert is használok a szemhéjakon, ill. a szem alatt.:DD Köszi a válaszokat.
2017. szept. 22. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!