Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkes szeretnék lenni,...

Lily Aldrin 22 kérdése:

Sminkes szeretnék lenni, tudnátok adni pár tanácsot?

Figyelt kérdés

régóta gondolkodtam h mit majd szeretnék dolgozni, mindig is szerettem rajzolni/festeni, és a koromhoz képest szerintem egész jók a rajzaim.

Szóval nemrég arra gondoltam, h egy sminkes/maszkos állás jó lenne nekem.

már utána jártam pár dolognak, de érdekelne azoknak a véleménye akik ezt csinálják.

Tudnátok mesélni róla?

elsősorban erre lennék kíváncsi:

-Mennyire könnyű állást találni?

- K.b. Mennyit fizet?

- itt Magyarországon vagy külföldön dolgoztok?

(ui: legszívesebben filmes sminket/maszkokat csinálnék)

köszönöm a válaszokat előre is <3

16L



#sminkes #sminkesállások
2017. szept. 23. 12:50
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia :)


Itt Magyarországon nagyon nehéz sminkes munkát találni úgy, hogy meg is tudj élni belőle. A filmes/maszkos munkákra többnyire nagyon nehéz bejutni, és inkább olyanokat választanak, akikkel már dolgoztak együtt párszor. Fontos az ismeretség. Illetve, suli után gyakran kell ingyen melót vállalni, akár képekért cserébe...

Szóval, alaposan gondold meg :)

2018. jan. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ. :)
2018. febr. 1. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!