Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van itt sminkes, aki adna pár...

Van itt sminkes, aki adna pár tanácsot, hogy hogy sminkelhetnék jobban és mik kellenek hozzá?

Figyelt kérdés

#smink #sminkelés #tus #spirál #makeup #ajak fény #ruzsalapozo
2013. okt. 5. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:

nem vagyok sminkes, de adok pár tanácsot.

Alapozás elött mindig hidratáld a bőrőd a számodra megfelelő arckrémmel.majd miután alapoztál púderezz, ez elhagyható.Attól függ mennyire zsíros a bőröd.


Alapsminknek ajánlanám a szemhéjtust.Én mindig ezt h1asználom, de nem mindenkinek áll jól.Előnye, hogy egyszerű elkészíteni.csinálhatod folyós szemhéjtussal, vagy ceruzával is.én folyóssal szoktam.majd ha megszárad akkor szempillaspirálozok.először göndöríteni szoktam, majd a spirál.én a vízvonalamat nem szoktam kihúzni ceruzával, de ez egyénfüggő.


ha nem,szeretnél tusozni, vagy esetleg nem áll jól.akkor használj por állagú szemfestéket.ehhez 3 színre lesz szükséged.a belső szemzúgba a legvilágosabbat, amit majd a szemöldököd alá is kell rakni minimálisan.majd középre a sötétebb árnyalatút, és a végére a legsötétebbet.szépen ecsettel össze tudod dolgozni.én általában 2 színt szoktam használni, feketét és fehéret...középpen pedig egybeszoktam dolgozni, hogy szép sötétszürke legyen.


Jó sminkelést ! :)

2013. okt. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!