Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szempillaspirált...

Milyen szempillaspirált válasszak?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat próbáltam már,de egyik sem jött be igazán. Rövidek a szempilláim,és ráadásul nem is túl dúsak. Mit tudtok erre ajánlani? Nektek mi vált be? Már nem is érdekel az ára,csak hogy jó legyen. Annyira szeretnék már végre szép szempillákat.

Vagy esetleg a technikán kéne változtatnom? Erre is van tippetek?

Köszönöm előre is :)


2017. szept. 25. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Astor Big&Beautiful False Lash Look (lila) vagy ugyanettől a márkától a Butterfly.

Nekem mindkettő bevállt, gyönyörű, szinte már műszempilla hatású fekete pillákat eredményeznek.

Ill még a Maybelline Colossal Volume Smokey Eyes, de az inkább csak dúsít és fekete, nem lesz annyira látvénoys, sem hosszú, ár-érték arányban az Astor jobb.

2017. szept. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. szept. 25. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Lovely Pump Up (sárga). Próbáld ki mindenképpen, azt gondolná az ember ránézésre, hogy 800 Forintért nem lesz egy durranás, de igen, az! Nagyon hosszú pillákat varázsol, kedvencem.
2017. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen szempilláim vannak.

A legjobb vízálló: Devil Eyes

A legjobb nem vízálló: Isadora Isnane Volume

De ezek csak a Douglasban kaphatóak :(

2017. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Pupa vamp! extreme-thasználom, elég durva, de hogy meg ne sértselek sz-rból nem lehet várat építeni így szerintem inkább valamilyen ápoló, növesztő spirálra ruházz be mert a hiper-szuper műszempilla hatáshoz is kell valami alap.
2017. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!