Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemüveget válasszak?...

Milyen szemüveget válasszak? Ilyen vastagabb fekete keretűt ami kb. mindenkinek van, vagy valami egyedit inkább?

Figyelt kérdés
Szemüveges leszek, 24 éves vagyok, ez lesz az első szemüvegem. Fehér bőröm, szürkéskék szemem, fekete hajam van. Szerintem kupola állna nekem ez az "egyenszemüveg", de nem tudom, nem gáz hogy kb. mindenkinek olyan van? Van még másfajta keret is, ami divatos?
2017. szept. 19. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ne foglalkozz azzal hogy másnak milyen van, az a lényeg hogy olyat válassz ami tetszik meg jól áll :) nekem van vastag fekete műanyag keretes is, meg vékonyabb, utóbbit jobban szeretem mert jobban áll. (nem is esztétikai, inkább kényelmi szempontból csináltattam a másikat) De szerintem fekete hajhoz a vastagabb fekete keret jól néz ki, persze látatlanban nehéz mit mondani..
2017. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sokadlagos szempont hogy mi a divat, nagyon "nemdivatos" keretet úgy se árulnak. Azt válaszd, ami jól áll.
2017. szept. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!