Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan fogom tudni kiszedni a...

Hogyan fogom tudni kiszedni a golyós végű orrpiercinget?

Figyelt kérdés

Vettem egy új orrpiercinget, eddig kampós végű volt, most golyó szerűség volt az alján, soha nem hordtam még ilyet. Nagyon nehezen dugtam át, alig fért át. Fájt de mégis beleerőszakoltam én buta

Hogy fogom tudni kiszedni? Sajnos túl rövid ahhoz, hogy valamivel elbírjam vágni a fémet.

Olyan mintha villanykörtét kaptam volna be. Nehezen, de be ment, de kifele sehogy. 😂 rettenetesen fáj.



2017. okt. 8. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Vazelin
2017. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Masszazs olajjal probaltam, nem rudom attuszkolni a golyot, tul pici a lyuk.
2017. okt. 8. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha fájt, akkor szerintem vastagabb szárú, mint az előző volt. Majd kitágul és akkor könnyebb lesz kiszedni.
2017. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen golyót akarsz áttuszkolni??
2017. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A golyót szuszakoltad át...????
2017. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


gondolom ilyen "golyósra" gondolt a kérdező, nem

2017. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Várj vele ha kicsit kitágul körülötte kijön, egy forró zuhany után kend be vazelinnel, ha bement ki is kell jönnie.
2017. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem a golyozarasat, nyugalom

Igen olyanra. Tul pici ekszer volt eddig benne.

Koszonom szepen a valaszokat!

2017. okt. 10. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!