Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell behelyezni a...

Hogyan kell behelyezni a karika orrpiercinget?

Figyelt kérdés
Van egy karika orrpiercingem de nemtudom hogy hogyan kell behelyezni az orromba..😔 kérlek segítsetek?😔😖

2016. jún. 20. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Kinyitod és belerakod a lyukba...
2016. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jo azt tudom de ami bent van annak ki kell jonnie az orrlyukamon ?:D ezt nem ertem xd
2016. jún. 20. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy, nem tudom, hogy mi van bent.

Ha sima pötty ékszer, akkor azt elsőnek kiszeded. Kifelé kell szedni, nem az orr belseje felé.

Aztán milyen a karika? Kapcsos? Hajlítós? Golyó vagy pálcazáras?

Golyó vagy pálcazáras esetén kiszeded a záró elemet a karikából. Utána óvatosan ráhelyezed az orrcimpádra és átbujtatod a lyukon, majd ha már benne van a lyukban, akkor forgatod, végül a záró elemet visszapattintod.

Ha kicsi, hogy rátedd az orrcimpádra, akkor kicsit tágítasz a karikán, majd mivel úgy a záróelem nem megy rá, így ha már bent van a lyukban, annyira összenyomod, hogy a záróelem rápattanjon.

Rugós, kapcsos ékszernél körmöd végével visszanyomod a rugós kapcsot, majd detto az orrcimpádra rakod, ott elengeded és addig mocorogtatod, míg bele nem megy.

Hajlítós kapcsosnál a legkönnyebb a dolgod.

Többféle karikát nem ismerek

2016. jún. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!