Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek egy fiatal...

Mi a véleményetek egy fiatal lányról septum piercinggel?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok légyszi!
2017. okt. 15. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nekem nem tetszik! De sajna ez az én véleményem!
2017. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20F
2017. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valamilyen divatfotón láttam egyszer, ahol tetszett, nagyon illett a kép hangulatához, de alapjában véve nem jön be. Nekem inkább az jut eszembe róla fiatal lányok esetén, hogy már erőltetetten próbálnak vadnak és lázadónak, egyéninek tűnni (főleg hogy ehhez gyakran párosul színes haj meg egy elvontabb stílus). Összességében nem tetszik, pedig anno tinikoromban nekem is voltak piercingjeim, de ez a fajta valahogy mindig taszított.


26L

2017. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, régen volt nostril piercingem és septumom is, de 20 fölött úgy éreztem, hogy kinőttem belőle. Ha megint fiatal lennék, visszatenném :D

22/L

2017. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mikeXxX ***** válasza:
Nincs bajom a piercinggel de ez ocsmány szerintem . 38f
2017. okt. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Miért fontos ez? Mármint ha neked tetszik akkor csináld, kit érdekel hogy más szerint ronda. Te se mondod meg pl a szomszédnak hogy figyelj már nem tetszik a hajszíned, fesd be :D

Nem szólhatnak bele a külsődbe. (persze ha kiskorú vagy akkor a szüleid "sajnos" korlátozhatnak :D)

Meg ugye az a csodás a piercingekben hogy ha később nem tetszene, csak simán kiveszed. :D


No de hogy válaszoljak is a kérdésre,nekem van két piercingem a számban és volt az orromban is nostril, de a septum sose tetszett. Van akinek jól áll, de nekem nem kéne.


18/L

2017. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A páromnak van, nekem tetszik.
2017. okt. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem pl bejön, bár nyilván nem úgy sétálok az utcán, hogy na ez egy septumos csaj máris elkérem a telefonszámát... tehát ha van van, ha nem nem. tud szexi lenni... 21/F
2017. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!