Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, ti mivel viszitek fel...

Lányok, ti mivel viszitek fel az alapozót és a púdert? Az alapozót szivaccsal (beauty blender meg a replikái), alapozóecsettel vagy kezetekkel? A púdert hozzávaló koronggal vagy ecsettel? Melyik a jobb? 20/L

Figyelt kérdés

2017. okt. 15. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapozót beauty blender replikával, púdert púderecsettel. Nekem így vált be a leginkább. :) 20L
2017. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapozót szivaccsal, a púdert ecsettel. Én ezekkel tudom a legjobban és leggyorsabban eldolgozni, és vékonyan fölvinni. Hogy melyik a jobb, nem tudom, szerintem ez mindenkinek egyéni, attól függ, kinek mi válik be jobban.

21L

2017. okt. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Alapozó kézzel (semmilyen cucc nem jött be, csak az ujjammal tudom szépen eloszlatni), a púder meg ecsettel.
2017. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És hogy mossátok ki a szivacsot úgy, hogy ne törjön el, és szépen ki legyen szedve belőle az alapozó? Nekem oriflame szivacsom van, amit samponnal vagy folyékony szappannal mosok ki, de olyan mehez jön ki belőle a sampon meg a szappan :/ 10percig kell mosni, mire rendesen kijön, és a szivacs is el van törve kicsit
2017. okt. 15. 20:33
 5/12 A kérdező kommentje:
*nehezen
2017. okt. 15. 20:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én a beauty blenderem rendes szapannal mosom, először beáztatom vízbe utána jól átsikálom a szappannal a koszos részét, utána a csap alatt kinyomom belőle a mocskot nekem így 100%-osan tiszta lesz. ha nem túl érthető nézd meg nikkietutorials videóját erről, én is ott láttam:)
2017. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én silisponge replikával.
2017. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elég folyékony alapozót használok, először az ujjammal oszlatom el, utána beauty blenderrel. A púdert egy kis pamaccsal szoktam, de most már venni fogok egy ecsetet hozzá.

A beauty blendert szappannal mosom. Youtube-on vannak videók amúgy erről is.

2017. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
BB krémet használok, simán az ujjaimmal felkenem oszt' annyi. Nincs időm minden reggel mosogatni a szivacsot, ecsetet. A púdert koronggal.
2017. okt. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Menz mindenkinek a zöld kéz :)
2017. okt. 16. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!