Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Moyra Clever Cover fedőlakko...

A Moyra Clever Cover fedőlakkot használhatom egyszerű köröm- vagy gél hatású lakkon?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék olyan megoldást alkalmazni, amit magamtól nem tudok eltávolítani, így a lakkzselé, akril nálam nem jöhet szóba, viszont mindenképp tartósabbá szeretném tenni a körmeimet, ami nem tart nap után már lepattog a körmöm.

Szeretnék valami tartós, de eltávolítható megoldást, ami nem károsítja a körmöm.

Ti mit javasoltok?



2017. okt. 26. 07:14
 1/5 A kérdező kommentje:

*2-3 nap után már lepattog a körmöm.


Ja, és a tanulmányaim/munkám miatt nem lehet hosszú körmöm, így azzal is számolni kell, hogy mellette rendszeresen rövidre tudjam vágni.

(Zongorista vagyok.)

2017. okt. 26. 07:18
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, a clever cover géllakk, így nem teheted hagyományos lakkra.

A körömlakk sajnos nem egy tartós dolog, hiába csinálsz bármit is.

2017. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A master nails-nek vannak ugy emlekszem ilyen fedolakkjai, amit te keresel, van uv fenyre es levegore kötő valtozatok, en is probalkozgattam ilyenekkel, de gyakorlatilag semmivel nem lett tartosabb a koromlakk igy sem.

Igy meguntam, elkezdtem itthon géllakkozni magamnak, nem egy nagy dolog, videokbol mindent meg lehet tanulni, 3 hetig meg sem moccan a körmömön a géllakk, nekem nagyon bevalt akkor es olyanra csinalom, amilyenre akarom es hetekig szep, apolt a körmöm.

Te miert zarkozol el a gellaktol ennyire?

2017. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem lenne bajom a géllakkal, ha a tanulmányaim miatt nem kéne hetente teljesen rövidre vágnom.

És ugyebár a géllakkot csak olyan módszerekkel lehet eltávolítani, amik károsítják a körömlemezt (kaparás, aceton...stb.)

2017. nov. 9. 04:30
 5/5 anonim ***** válasza:
En csiszologepet hasznalok es igy nem roncsolodik.
2017. nov. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!