Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Géllakkozás otthon? Mi a...

Géllakkozás otthon? Mi a legegyszerűbb legolcsóbb menete?

Figyelt kérdés
A lámpát mindenképpen ebayről szeretném megrendelni, de tulajdonképpen ugyan az mint a körömlakkozás? csak lámpoa alatt köt? hogyan tudom leszedni oldószer nélkül?

2017. okt. 27. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Sehogy, megvárod míg lenő.

Amúgy az oldószer sima aceton, beáztatod a körmödet, és utána lekaparod, nem nagy dolog.

2017. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2017. okt. 27. 13:10
 3/5 anonim válasza:
100%
Tulajdonképpen ugyanolyan, mint a rendes körömlakkozás. Először elő kell készíteni a körmöket (előkészítő folyadékok, buffer stb.. segítségével) majd utána a géllakk. Oldószer nélkül még reszeléssel tudod leszedni, vagy ahogy az előttem írták acetonos megoldással. Sok sikert! :)
2017. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom csajok <3
2017. okt. 28. 07:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Az acetonos megoldas azert nem ilyen egyszeru, ahogy irjak, en orakig szenvedtem a leoldassal oldoszerrel is, nemhogy acetonnal (az gyengebb). Szoval en valtottam a koromcsiszolora, azota sokkal gyorsabb a folyamat.
2017. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!