Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A műszempilla mindig rettentőe...

A műszempilla mindig rettentően csíp, ha víz éri, ez normális?

Figyelt kérdés
Már kb két hete megvan. Minden alkalommal amikor egy pici víz vagy könny éri, nagyon elkezd csípni a szemem, és addig nem múlik el, amíg teljesen szárazra nem törlöm. Nyilván próbálom elkerülni, hogy víz érje, de teljesen nem lehet (pl. hajmosás vagy ha fúj a szél és könnyezik a szemem). Mit lehet ez ellen tenni? Másnak is ez van?

2017. okt. 31. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én arra tudok gondolni hogy esetleg ahogy vizes lesz belemegy a szemedbe és irritálja, vagy allergiás vagy a ragasztó és amikor vizes lesz és leváll egy kicsi akkor irritálja a szemed. A legjobb az ha megkérdezed ott ahol csináltattad. Velem még nem volt ilyen.
2017. okt. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem se volt ilyen,lehet nem megfelelően csinálták.
2017. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, megkérdeztem, ő azt mondta, hogy a ragasztó olyankor picit feloldódik és belemegy a szembe, de ez teljesen normális. (egy barátnőm, aki teljesen máshol csinálja, szintén azt mondta, hogy sokszor csíp neki)

Emiatt azt gondoltam, mindenkinek ez van, de akkor pl nyáron egy strandon nem tudtam, hogy élik túl a lányok😅

De ezek szerint ez nem normális.

2017. nov. 1. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!