Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Minden aktív műkörmös végzett...

Minden aktív műkörmös végzett kurzust?

Figyelt kérdés
Tehát mindenki, aki otthon vagy szalonba csinál körmöket, annak van is papírja, hogy elvégezte? Vagy meg lehet ezt tanulni másképp is? Én mindenképp megyek kurzusra, csak érdekel, hogy ti, műkörmösök, hogy vagytok ezzel.
2010. máj. 31. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Jópár műkörmöst megkérdeztem, van aki vizsga nélküli tanfolyamra járt, van aki OKJ-sra, van aki gyorstalpalón végezte, 3hónap alatt, van aki 1 évig tanulta. Az biztos, hogy ha szalonban akarsz dolgozni, tanfolyam (és a tanfolyam sikeres elvégzését igazoló oklevél) kell, mert kérik! Valamint ahoz hogy szépen dolgozz tanulni kell a szakmát.

Én most jelentkeztem egy OKJ-s tanfolyamra kb 150e ft lesz, az induló csomaggal együtt. 4 hónapig fog tartani, heti 3szor kb 5óra.

2010. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Az előttem szólónak:Én elvégeztem a tanfolyamot kb egy éve ,de hidd el az hogy 150 e az nem éppen úgy lesz :) én is azt hittem... a végén már 300e -nél tartottam mert hát amit ott kapsz az 0 csak gyakorolni elég.Magadnak is be kell ám vásárolni ha csak nem magadnak akarsz csak körmöt csinálni.

Sok sikert a tanuláshoz és a vizsgákhoz.

2010. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos elég sok műkörmös dolgozik OKJ-s bizonyítvány nélkül,ami bűntetendő.Mindegy,h elvégzett e körmös sulit,ha az nem adott OKJ-s bizit,mert egy oklevéllel kilehet törölni a popóját és illegálisan dolgozik akkor.
2010. szept. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!