Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szalagavató smink, kék szem,...

Szalagavató smink, kék szem, szőke haj. Milyen termékeket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Nemsokára lesz a szalagavatóm, és nem szeretném sminkessel csináltatni a fejem, szeretem magamnak csinálni az ilyen dolgokat, úgy, ahogy jön. Ja, meg mondjuk olcsóbb is, sminkelni meg szoktam amúgy is.


Viszont nem tudom, milyen sminket csináljak, nézelődöm a neten, de főleg azt nem tudom, hogy milyen termékeket használjak, amik fenn is maradnak rajtam egész este + az afteron.

Tudnátok adni néhány tippet kérlek?


És ha esetleg van ötletetek/kedvetek tanácsot adni, hogy világos bőrhöz, kék szemhez és szőke hajhoz milyen sminket tegyek fel, azt megköszönném.:) Amit gondoltam az a hangsúlyosabb szem, mert imádom kiemelni, esetleg műszempilla (mondjuk azt még sosem használtam, ki kéne próbálni, plusz azt sem tudom, mi fán terem), lehet kicsit extrémebb. Szájra viszont valami visszafogottabb barnás árnyalatot vagy nude-t gondoltam.


Köszi előre a segítséget. :)



2017. nov. 12. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem neked jól állna a barna, narancs vagy az extrásabb aranyszínű és a bronzbarna, valamint a sárgaréz és vörösréz színek. A lilát, az ezüstöt, a feketét és a szürkét NEM AJÁNLOM, mert az biztos, hogy téged el fog csúnyítani!
2017. nov. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kössz remélem nem csúnyulok el :DDDDDDDD
2017. nov. 17. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!