Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol csinaltassak piercinget?

Hol csinaltassak piercinget?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Keresgeltem itt az oldalon, de az összes ilyen kérdés már minimum 2 éves. Tragus piercinget szeretnek csináltatni, tudnátok segíteni, hogy hol érdemes? Westendben esetleg?

Köszönöm szépen előre is a válaszokat 😊



2017. nov. 17. 11:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Budapesten, bocsánat az lemaradt 😃
2017. nov. 17. 11:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a Westenden csináltattam egy helix meg egy industrial pc.t ,szerintem jó hely.Semmi baj nem volt a szúrásnál se a gyógyulásnál se, szóval én ajánlom a helyet
2017. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Westendet és Mamutot felejtsd el. Sőt lehetőleg az összes pláza piercingest. Igaz, hogy meg tudják jól csinálni, de többet rontanak el, mint amennyit jól csinálnak. Ez a tömeg"termelés" hátránya ebben a szakmában.

Cserébe ajánlom az Invictust, 7th Ink-et, Swastikát, Everest tattoo-t, Dark-art-ot, és még sok nevesebb szalont.

2017. nov. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! 😊
2017. nov. 18. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!