Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Budapesten és vonzáskörzetében...

Budapesten és vonzáskörzetében hol találok olcsó műkörmöst? Te hova jársz és mennyiért?

Figyelt kérdés
Sima, épített franciáról lenne szó. Pontos címet + árat írjatok, ha kérhetem. Előre is köszi :-)))
2010. jún. 1. 16:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Előny lenne, ha Budán van a körmös.
2010. jún. 1. 16:39
 2/4 anonim válasza:
Szia! Olcsó húsnak híg a leve, ha nem szalonban csináltatod hanem maszeknál, úgy valamivel olcsóbban kijön. Viszont figyelni kell mivel dolgozik, mert én is jártam már meg drága körömmel is... Én egyébként BAZ megyében lakom és Miskolcra járok barátnőmhöz. Pesten sajnos nem ismerek senkit.
2010. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

XVI. kerület csömöri út 226. Klaudiának hívják egy kis szépségszalonban dolgozik. Épített porcelán :5000ft

Tip-es:4000 ha diák vagy akkor a díszítést ajándékba csinállja mindig, ja és kézmasszázst is ad. :)

2010. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cincin2 válasza:
Olcsón tudom egy ismerősömet ajánlani aki nagyon oltson dolgozik Délegyházán és remek a munkája még csak mst kezdett de fantasztikus!!!
2010. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!