Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha elkezdek szolizni, rajzolni...

Ha elkezdek szolizni, rajzolni a szemöldököm, olyan ruhákban járni amilyenben a menők vannak, akkor befogad a társadalom?

Figyelt kérdés
Próbálom magam adni, nem műnek mutatni magam, mindemellett stílusosnak lenni és követni a divatot. És kb egyedül vagyok, míg a fentieket körbeugrálják és őket szereti mindenki. Ha én is beállok a sorba, akkor nekem is sok barátom lesz? Ennyit nem ér, hogy egyedi vagyok, mert csak mindenki utál. Kivéve a kivénhedt pedofil öregemberek, pedofil hajléktalanok és a semmirekellő naplopó cigánygyerekek (amit nem értek miért van, mert adok magamra). Tényleg a fent említett dolgok kellenek ahhoz, hogy befogadjon a társadalom és normálisabb emberek is észrevegyenek, normálisak legyenek velem?

2017. dec. 1. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Milyen körökben mozogsz? mert a fent leírt szépségek szerintem csak a kelet-európai munkásosztályban aratnak.

Most tuti nem fog sokaknak tetszeni, amit mondok, de én diplomások között dolgozom, és itt kinézik azt, akinek tetovált a szemöldöke, mert az köztudottan az egyszerűség fokmérője. Értelmiségi nő nem rajzoltat magának szemöldököt, legfeljebb ha munkáscsaládból származik.

Minden tiszteletem a munkásoké, csak szeretném, ha nekik is jobb lenne az ízlésük.

Én magam is a klasszikus stílust szeretem, utálok mindent, ami mű. Nem gondolom magam ettől kevesebbnek. Inkább azt veszem észre, hogy sokszor megnéznek az utcán, mert gyakran én vagyok a legjobban öltözött ember, holott szinte csak turiból öltözködöm, csak jó az ízlésem, értek az anyagokhoz, meg tudok egy jó varrónót, aki rám szabja a dolgokat, ha kell.

2017. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
#1 egy dolgot nem értek... tegyük fel a genetika nem szeret és van egy szürkés, brutál ritka, lapos, formátlan szemöldököm. Mégis MIÉRT vagyok munkásproli ha elmegyek egy profi kozmetikushoz aki szálazott technikával készít nekem egy szemöldököt amiről a legtöbb ember azt se mondja meg hogy tetovált? Az a munkásosztály ízléstelen hóbortja hogy ha valami előnytelen rajtuk tesznek ellene?
2017. dec. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Egyetértek az elsővel.

Egyetemista vagyok,és egy db ilyen lányt nem láttam még a karon:)

Valóban,az ezek a jellemzők a munkásosztály nőit illetik.

Én sem tetoválom a szemöldököm,nem járok szoliba,mégis az egyik leghelyesebb srác a barátom az egyetemről.

Sőt! A legszebb lány az egyetemen sem ilyen,hanem természetes szépség:)

20N

2017. dec. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
én megmondom őszintén, hagynám a szemöldökömet úgy, ahogy van. Nem tudom, mi ez a szemöldökmánia az utóbbi időben. szép az is, ha valakinek ritkás vagy szőke.
2017. dec. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nyilvan az elso sem a szep megoldasra gondolt a rajzolt szemoldok alatt 😅 azzal semmi baj nincsen, ha termeszetes, nem feltuno. de mindannyian tudjuk, hogy van ez az undorito megis hatalmas divat, teljesen termeszetellenesen kinezo szemoldok, es ez akarki akarmit mond az GAZ, es valoban nem a legintelligensebb lanyok valasztjak. en azt mondom hogy a szoli nem gaz, ha esszel csinalja az ember. en meg sosem voltam, de tobb baratnom is jar aki ugy tudja beloni a merteket, hogy termeszetesek maradnak, nem esnek at a lo tuloldalara. a legmenobb ruhakat megvenni pedig total felesleges szerintem. en is egyetemista vagyok, kozgazdasagi karra jarok, ugy vettem szre, hogy itt mintha meginkabb jellemzo lenne a magamutogatas, kihaennem stilus, draga markafeliratos dolgok divatja, ettol fuggetlenul en ugyanugy a gimis hatizsakommal jarok designer taska helyett, es sima egyszinu polokban, farmerben, sportcipoben. nem tolom tul a dolgot. de vannak barataim, senki nem nez le, tulajdonkeppen igy “nepszerunek” is szamitok az egyetemen, bar ebbe negativ toltetet is lehet erteni, de nincs! 😀 legyel apolt, a rugaid legyenek tisztak, es mosolyogj sokat! ennyi a titok. nekem az ahogy irsz az szimpatikus, szerintem nincs veled problema, csalodottsagbol ne valtoztasd meg a stilusod, mert az akkor nem te leszel, es nem is eri meg.
2017. dec. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

#5 oké mondjuk így értem, minden trendet lehet szépen és rondán is csinálni.

Lehet centi vastagra mázolni feketével a szemöldököt és lehet természetes kis vonalakkal kiemelni, van olyan csaj aki cigánybarnára süti magát és van aki 1-2x elmegy havonta hogy egy pici színt adjon a bőrének, van olyan csaj aki hatalmas szögletes műkarmokat rakat fel és van aki a gyenge töredező körmeire egy csinos, pl francia mankiűrözött kis körmöcskét rakat.

A gond hogy a legtöbben az utóbbikról nem tudják hogy ők is "mű" nők ezért azthiszik mindegyik csak ronda lehet és látatlanba szidnak mindenkit aki csinálja, akkor is ha élőben nem is tudnák róluk.

2017. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az összes választ! :) A szemöldökömet eszemben sincs tetováltatni, maximum rajzolnám csak, mert nem nagyon illik a színe a hajam színéhez. Meg van olyan rész, ahol kevesebb a szemöldököm, mint kellene lennie. Ezért a szemöldökömnél egy pár árnyalattal világosabb szemöldökceruzára gondoltam. Az a probléma, hogy nem vagyok túlságosan intelligens emberekkel körbevéve, csak a káromkodáshoz értenek és ahhoz, hogy mikor, hova menjenek bulizni. Nem gondolom magam felsőbbrendűnek/intelligensebbnek magam náluk, de tényleg nem túl nagy agytrösztök😁
2017. dec. 2. 20:59
 8/11 A kérdező kommentje:
Szemöldök, szemöldök, szemöldök. Ennyi szóismétlést!😁
2017. dec. 2. 21:00
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Hogy valaki a kérdésedre is válaszoljon:attól nem fogadnak be jobban egy közösségbe,hogy divatosan öltözködsz meg felveszel pár szokást a szépségápolásban amit ők.Én amikor elkezdem dolgozni egy helyen ahol mindenki ezt a tipikus divatmajom szoli műköröm szleng és felszínes viselkedést tanusította,az elején jó benyomást akartam kelteni.Már csak azért is, mert itt volt az állásinterjú,a kollégáim külön alkalmakkor ismertem meg,és ezért több hétig törekedtem,hogy a leguniverzálisabb ruháimat hordjam,amik nem olyan bohémek,egyediek mint én hanem uncsi ruhák,divatosak,amik persze úgy jók ha kombinálom de így szépen beolvadtam.A proli értékek képviselőinek negnyilvánulásai szlengekben kifejezve:”a faszim...hát az nem tutkó...hogy van a kanod?...feszkó..,becsicskít...nyasgem...szupcsi..besírtam..ki van CSUKVA..,lúzerkedik...szopóka van..stb stb.Ezek után azt éreztem,hogy teljesen mindegy,hogy hogyan nézek ki,hogyha az alapvető kommunikáció nem működik.Képzelheted,hogy ezekhez a szavakhoz igen butácska történetek is tartoztak,pl az hogy én a kedvesem soha nem hívnàm palimnak vagy faszimnak ez utal a párkapcsolat minőségére,és sok más dolgog,párbeszéd és viselkedés,utalt az eltérő értékrendünkre.Hozzáteszem nem végeztem egyetemet azzal a sznobériával sem értek egyet hogy csak az az” értelmiségi” mert nagyon jó lexikális tudású buta emberek is vannak az egyetemen,akik csak isznak és lébecolnak,szóval ugyan úgy nem nevezném egyöntetűen értelmiségnek ahogyan egy szakmás embert prolinak,ahogyan én egy intelligens egyszerű érettségi+szakmás ember vagyok.Következtetés:Olyan ruhákat hordj ami szerinted jó,elégedett vagy vele ,és téged tükröz.Az legyen a cél,hogy mások előtt emelt fővel vállald azt aki te vagy ha másképp gondolkodsz,mint a többi ember sajnos mindig ki fogsz tűnni,ez a te érdeked is mert neked sem való az ő társaságuk.
2017. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz a szolárium, se a rajzolt szemöldök, ha szépen és ésszel van csinálva(úgyértem nem "kormos" szemöldök egy tejfölszőke nőn; valamint nem egy szaladgáló narancsra hasonlít az illető bőrszíne)! Tehát ésszel kell, mindent, nem ész nélkül, mint már mondta fentebb az egyik ember! Ugyanígy a "villantós ruhák" se gázak, ha nemcsak "cafatokba" van ruha az illetőn, hanem valamit takar azért a ruházatuk!

És nem muszáj így öltöznöd meg így kinézned, ha nem szeretnél, bár van, akinek ez jól áll! Viselkedj kedvesen másokkal, és ismerkedj cuki, aranyos, kedves emberekkel! Hordj vonzó ruhákat, azért igényesnek kell lenni! Legyél segítőkész és jószívű, öltözz és sminkelj szépen! Egyszóval: legyél nőies(már ha nő vagy)!

2018. márc. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!