Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A társadalom miért nem hajland...

A társadalom miért nem hajlandó komolyan foglalkozni a férfi kopaszodással, és annak kezelésével? Undorító, hogy egy kopaszodó férfi mennyire egyedül van a problémájával.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 18. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A férfiak kopaszodásának oka a tesztoszteron - és ha ezt "kigyógyítják" a férfiakból akkor attól kezdve nem lennének férfiak.
2016. ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél Alpecin C1 Koffein sampont, az segít
2016. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Mert egy férfi kopaszodva is jól néz ki. Semmi baja nem lesz tőle.
2016. ápr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a helyzet apám, hogy a mi társadalmunkban senkit nem kavar fel, ha egy férfi kopaszodik. Lehet, hogy az illető férfiú ezt katasztrófaként éli meg, de rajta kívül a kutyát nem érdekli, de tényleg nem.
2016. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hajlandó? Hiszen többet költenek a kopaszodás orvoslásának kutatására, mint némelyik halálos betegség elleni vakcina kifejlesztésére.
2016. ápr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4: Ezt én is tudom. A miértet kérdeztem.


6-ös: Bár úgy lenne. Sajnos viszonylag kevés fiatal nőt sújt, így nem akarják kezelni.

2016. ápr. 21. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!