Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet Converse cipőt...

Hol lehet Converse cipőt vásárolni olcsóbban?

Figyelt kérdés
Ha tudtok vmi akcióról,pl 1et fizet 2 kap (:) jó is lenne..:) vagy 20%os kedvezmény...
2010. jún. 1. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Van, amikor különböző női magazinokhoz van ajándékba kupon, amit sokszor Converse boltokban is le lehet vásárolni. Pl. figyeld a Joy meg a Glamour napokat, akkor általában szokott lenni.

Premier Outletben lehet olcsóbban venni amúgy.

2010. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom,én is szoktam velük élni...de most volt nem rég mind2,szal csak ősszel lesznek újra.. :( de köszönööm szépen:)
2010. jún. 1. 20:11
 3/10 anonim ***** válasza:
vaterán, teszveszen lehet kapni már 10 alatt is, de kétlem, hogy eredeti lenne... :/
2010. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én vaterán vettem, 6000 ft-ért teljesen jó állapotút :) És tuti eredeti! Arra kell figyelni, hogy ne olyantól vegyed akinek van 1000 db meg több szín meg ilyenek, (legalábbis ha eredetit akarsz) mert ezek tuti kínából rendelt hamisítványok.. de ha megnézed az eladó aukcióit és csak az az egy cipő van akkor valószínű ő megvette drágán a boltban csak már nem kell neki, és ezért olcsóbban eladja :)
2010. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ez is tök jó pl és 6000 Ft :)

[link]

2010. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vámospércsen van egy csak használt converse cuccokat árusító kereskedés, cipőből igencsak bő a kínálat főleg tornacsuka, és szépek ám!
2010. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem vateráról van, 4500 ft volt, és tutira eredeti! igaza van az egyik kommentelőnek, tényleg vigyázni kell ezzel, hogy kitől vegyünk.
2010. jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én már befürődtem vaterával..szóval nem onnan szeretnék...rendeltem egy természetesen zsír úúúj...100% eredeti Nike cipőt 10ezerért,ami ...persze az Én hibámból kerek 3 hét alatt totál szét jött... ennyit erről..:(
2010. jún. 2. 14:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért mert itthon ilyen nagy árak vannak, nem jelenti hogy külföldön nem fillérekért dobálják a converse csukákat! Ebayről már lehet szerezni 5-6-ért is. Van aki berendeli kintről, itthon meg drágábban eladja... De még így is a bolti árak alatt van. Attól még nem hamis.
2010. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ebayről vettem, 4500ért, és nem jött szét.
2010. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!