Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi a postaköltség Jeffree...

Mennyi a postaköltség Jeffree Star eredeti oldalán?

Figyelt kérdés
Kerestem, lehet elkerülte a figyelmem, de nem találtam. Plusz, megvámolhatják? Köszi előre is a választ.

2017. dec. 2. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha beraksz egy terméket a kosárba és rámész a checkoutra kiírja:) $10.07 az alap szállítás. Eu-n kívűlről érkező csomagoknál elviekben 22 euro felett vámolják meg, ez a szabály, viszont nekem a jóval 22euro feletti értékű, nem euból rendelt csomagjaimat eddig egyszer sem vámolták meg. A max ha jól emlékszem kb 40 dollár volt pont a jeffreestartól és simán ájött vám nélkül, ennél nagyobb értékben viszont még én sem rendeltem. Egyébként 27% áfát + vámkezelés költséget kell ráfizetni ha megvámolják
2017. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! És te miket rendeltél? Beváltak, szereted őket? Imádom Jeffreet és szeretnék rúzst, highlightert, palettát és lip scrubot is rendelni, szóval mindent, de ennyi pénzért csalódni sem szeretnék. Tudom, hogy nem fogok, de ilyen összegben még nem rendeltem kintről ilyen márkás terméket, szóval félek kicsit.
2017. dec. 3. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Highlightert rendeltem, szerintem teljes mértékben megéri az árát, nagyon jó minőség és iszonyat nagy a kiszerelés úgyhogy rengeteg ideig elég. Mást nem próbáltam de eddig szinte csak pozitívat halottam a többiről is
2017. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!