Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » AVON TANÁCSADÓNÖK! HELP?

AVON TANÁCSADÓNÖK! HELP?

Figyelt kérdés
Uj tanácsadónő vagyok. azt mondta a hölgy aki segitett hogy nincs hitelkeeretem (tehat csak atvetelkor lehet fizetnem) mert miskolcon sokan vissza eltek vele ezert senkinem nem adnak.... de igy ennek nem sok ertelme van mert nem nagyon fogjak elore ideadni a penzt.... azt mondta ne is allitsam be a fizetesi modnal hogy csekkes fizetes mert akkor nem kuldik ki... nektek mi a velemenyetek? Ez igaz? vagy csak fél hogy nem fizetnem ki ?

2017. dec. 7. 11:40
 1/3 anonim válasza:

Ha még nem vagy 18 éves, akkor tényleg nincs hitelkerered, és csak uténvétellel vagy előreutalással tudsz fizetni.

Sajnos tényleg nem valami jó, hiszen egy nem kereső ember,nem tud kifizetni csak úgy több tízezer forintot, hacsak a szülei nem előlegezik meg...

Ha nem vagy 18 tényleg nem fogják kiengedni a rendelésedet, ha csekken kéred, és csak bonyodalom lesz belőle. Ha elmúltál 18, akkor meg van hitelkereted, és nyugodtan rendelhetsz bármilyen fizetéssel.

2017. dec. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha annyira rossz felétek a fizetési morál simán előfordulhat hogy nem adnak ott hitelkeretet. Ebben az esetben valóban csak utánvéttel vagy előre fizetéssel tudsz rendelni. Azt tanácsolom akkor hogy inkább apródonként rendelj amit könnyebben ki tudsz előre fizetni.
2017. dec. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elmúltam 18, holnap bemegyek inkább az irodába és megkérdezem ott:)
2017. dec. 12. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!