Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az, hogyha kifestem...

Miért van az, hogyha kifestem a szemem fekete tussal, elkezd, , repedezni" és leperegni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy azzal van a gond, hogy nem jó tust használok, vagy pedig a technikám rossz?
2017. dec. 11. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
A tus gagyi.
2017. dec. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valami márka ajánlat (ami nem 10 ezer)?
2017. dec. 11. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan mennyi a keret? Nekem pl van Pupa tusom 3e-ért de az essence is csinál jót kb 1000-ért.
2017. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kiadnék érte 3 ezertől akár 6 ezerért is.

Nekem volt essence és nem jött be. :(

2017. dec. 13. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Vamp! Professional Linert használok, vízálló ecsetes tus, a 2 fázisú sminklemosó alig szedi le nap végén, egyetlen hátránya hogy hogy könnyű rákenni a szempillákra
2017. dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam azért volt, mert régebben túl vastag volt a vonal(nem tudtam nagyon jól használni); és az ember bőrének mozgásához nem nagyon tud igazodni, ahhoz képest "kemény anyag". Azóta rájöttem, hogy ha vékonyabban húzom a vonalat(bőrre merőlegesen, "derékszögbe" tartva), akkor a vonal szép vékony és egyben "törésmentes" lesz.
2017. dec. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Amúgy azóta, mióta erre rájötem, én Lora Beauty(R)terméket használok. Olcsó és jó! De mindegyikhez kell a jó technika....!



Amúgy nekem ilyen "tégelybelógós, belemártogatós, vékonyecsetes" van!!!!!! Szeretem!!!!

2017. dec. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!