Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jól állna a...

Szerintetek jól állna a fekete ceruzával kihúzott szem?

Figyelt kérdés

Nem szoktam sminkelni, de szeretném alkalmakkor kihúzni fekete szemceruzával a felső szempilla tövét


Az a kérdésem hogy jól állna e ha ilyesmi sötét kékes-türkiz szemem van, a pilláim elég sötétek, inkább feketék

[link]


A hajam közepesen sötét barna



2017. nov. 5. 21:13
 1/8 anonim válasza:
84%

Mivel a szempilláid is nagyon sötétek, és a szemed sem rikító világos, szerintem jobban álna ha barna szemceruzával húznád ki a vízvonalat

A fekete nagyon kicsinyíti a szemet ,bár ha nagy szemed van, biztos jól fog álni!

De ha kicsi,mégjobban kicsinyít a fekete ceruza

2017. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Felul szerintem nem nagyon érdemes kihúzni szeruzával, mert csak elmaszatolódik.

Ráadásul nekem az egyik szemem rossz is.

Tust javaslom felülre.

Utolsó, csak akkor kicsinyít, ha a vízvonalat húzzuk ki, a szempillatövét, akkor kiemeli és nagyít rajta.

2017. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól állna, de szerintem is inkább tust használj a felső szempilláknál, sokkal tartósabb és jobban mutat, mint ha ceruzával csinálod.
2017. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a tust sokkal nehezebb használni nem? én sosem használtam egyiket sem, valamint nagyon nem vagyok hozzászokva ha valami a szemhéjamon vagy a szemem közelébe ér


ezért gondoltam a ceruzára és mivel ritkán használnám

2017. nov. 5. 22:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nehezebb, de egy kis gyakorlással bele lehet jönni. Szerintem az ilyen filchez hasonló (pl: [link] a legkönnyebben használható, egy próbát megér. Szemceruzával se olyan könnyű fent kihúzni a szemed, annyiból jobb csak a ceruza, hogy azt könnyebb lemosni.
2017. nov. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tussal egyszerűbb szép, éles szélű vonalat húzni, plusz még puha az ecset, nem bököd vele ki véletlenül a szemed, kevésbé is szokott maszatolódni. Ha kimész a vonalból, egy sminklemosóba mártott fültisztító pálcikával le lehet könnyen törölni az elrontott részt.
2017. nov. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Taki Dóra válasza:
Szerintem Neked is jól áll. Én is ugyanilyen szemmel, haj színnel rendelkezem és szeretem a fekete szemceruzát a mélyítővonalba.
2017. nov. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaj, de gyönyörű szemed van! nagyon szép, kis cuki! Egyik férfi ismerősömnek is ilyen!


De térjünk a lényegre! Fekete szempillaspirál és a felső(DE CSAK A FELSŐ)szemhéjadon(PERSZE VÉKONYAN)nagyon jól állna!

2018. febr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!