Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozóválasztás kezdőknek? Help.

Alapozóválasztás kezdőknek? Help.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most tervezem megvenni életem első alapozóját. Szó szerint semmit nem tudok róla és a menetéről/mivel vigyem fel.Sok cikk van róla de gondoltam inkább real-time infót szerzek mint pár hónapos cikkeket olvassak.

dm vagy rossmannban tervezem venni.

Szóval milyen márkákat ajánlotok? Mivel vigyem fel az arcomra?

inf. nagyon világos,zsírosodó bőrre keresek:)



2017. dec. 11. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:

A Catrice-nek nagyon jó alapozói vannak, én a mattot tudnám ajánlani tőlük, kb. 2500 Ft.

Hogy mivel viszed fel, személyfüggő, van aki ecsettel, van aki beauty blenderrel, én sminkszivaccsal szoktam, nekem azzal a legkönnyebb eldolgozni, a Rossmannba veszem, az kb. 400 Ft.:)

2017. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én Catrice HD liquid-et használok,es egyaltalan nem zsirosodik tole a borom,es van belole nagyon vilagos arnyalat is-2500-3000ft


En essence silicone sponge-al viszem fel az alapozot,mert az nem szivja magaba az alapozot,es konnyebb tisztitani-1000FT

2017. dec. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!:)
2017. dec. 12. 20:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Probald a csuklod belso reszere kenni,az egyezik meg a legjobban az arcborod szinevel..vagy a nyakadra.Menj ki a boltbol es nezd meg termeszetes fenynel is,hogy jo-e a szin.En szivaccsal es ecsettel tudom a legjobban eldolozni,rossmann 800 ft (az a kis pufi)

Ajanlom a Rimmel 25 oras alapozojat,kozepes fedese van..epitheto szepen

2017. dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na végül catrice All Matt plus-t válaszottam (015)és a rossmannos kis szivacsot hozzá,meglátjuk milesz,majd a videókból megtanulom felvinni :D Köszönöm!
2018. jan. 4. 17:39
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,majd írd meg hogy megy!:D most én is Catrice alapozót használok :)
2018. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!