Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kezdőknek milyen sminktermékek...

Kezdőknek milyen sminktermékeket ajánlanátok és mik azok a darabok amelyek fontosak?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, még sosem sminkeltem ki magam (persze, kiskoromban én is játszottam anyukám pipere cuccaival). Most is csak azért szeretném kisminkelni magam, mert meghívtak egy esküvőre és szeretnék kicsivel jobban kinézni a fotókon mint ahogy szoktam.

Kérlek segítsetek :"D



2017. aug. 5. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben BB krémet használnék, azzal el tudod tüntetni az esetleges egyenetlenségeket, kisebb bőrhibákat, és tartósabbá teszi a sminket :) Kis púderrel fixálnám, ha igényled pirosítóval vagy bronzosítóval is feldobhatod :) Pici szemhéjfestéket használnék (valamilyen natúr színű 3-4 árnyalatot tartalmazó palettát válassz, semmiképp sem kék-zöld stb színűeket szerintem :) Ezen kívül még szempillaspirált használj szerintem mindenképp, illetve ha úgy érzed, kis szemöldökceruza is jó lehet (ha ritka, vagy világos a szemöldököd, a lényeg hogy ne használj nagyon sötét, hajszínedtől elütő árnyalatot).

Így kép nélkül én ezeket tudom javasolni :)

2017. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D sokat segít, mert tényleg nem értek hozzá :"D
2017. aug. 5. 22:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ajanlom Avianarahl youtube videoit. Egy csomo kezdonek valo tippet ad, smink trukkoket mutat be.
2017. aug. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
BB krém vagy lightosan fedő alapozó, púder, korrektor, esetleg bézs/világosbarna szemhéjpúder, szempillaspirál és esetleg a szemöldöködre valami
2017. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%

A fiúk nem szeretik a sminket


a műkörmöt se


Bocsi ha rosszul esik de ne sminkelj

2017. aug. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó, nem esik rosszul. utálom sminkelni magam, ez nem változott azóta amióta vettem egy pár pipere eszközt. kb ugyan úgy nézek ki bb krémmel, púderrel és szempillaspirállal az arcomon mint egyébként.

de köszönöm mindenkinek aki válaszaival segített! :)

2017. aug. 31. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!