Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Vichy sminktermékeiről mi a...

A Vichy sminktermékeiről mi a véleményetek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Elég problémás a bőröm és amikor rátaláltam erre a márkára akkor elgondolkoztam azon, hogy kipróbálom az alapozóját. Erről fedésileg mit kell tudni? Apróbb sebeket, hegeket, pattanásokat elfedi? Púder, arcmaszk, arctisztítójukról mi a véleményetek? Mégérné megvásárolni őket?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. dec. 17. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek aknés a bőre, régebben csúnya volt nagyon, és ő patikából vett Vichy alapozót, nagyon szépen fedte le a bőrét és a hegeket.
2017. dec. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én tegnap este próbáltam ki az aknés arcbőrömre az arctisztítójukat.

Alig volt egy percig az arcomon, belemaszírozással együtt, és még így is égési sebeim alakultak ki miatta.

Az arcbőröm elkezdett hámlani és borzasztó fájdalmaim vannak. Én személy szerint, nem ajánlom senkinek sem.


Tudom egyébként, hogy a kérdés már nem aktuális, de, hátha tudok valakinek segíteni ezzel, aki később fog a témában olvasni.

2021. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!