Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Másnak is egy idő után alig...

Másnak is egy idő után alig maradt igazi szempillája a műszempilláztatástól?

Figyelt kérdés

Ahol én lakok nagyon kevesen csinálnak műszempillát, két rokonom is az egyik csajhoz járt rakatni. Az egyik azt mondta alig maradt szempillája pár hónap után és ami maradt is nagyon rövid lett. A másik még időben abba hagyta és szempilla erősítővel meg tudta úgy erősíteni mint ha mű lett volna meg olyan hosszú.

Én ezt nem tudtam és elmentem én is ehez a csajhoz csináltatni 2 napja szempillát. Már most hullik ki. Két hét múlva mehetek újra.

Lehetséges, hogy csak ez a szempillás nem tudja jól felrakni és nem ért nagyon hozzá azért járunk így? Vagy esetleg más is hasonlóan járt mert a műszempilla hosszú távon valóban ezt teszi mindenkivel?

Váltsak szempillást vagy ha pár hónapig rakatnék fel majd hagynék ki egy hónapot és erősíteném aztán megint pár hónapig rakatnék akkor az úgy jó lenne?



2017. dec. 17. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ritka akinek bírja és nem hullik ki idővel. Nekem akárhányszor akárhányféle volt akárhány kozmetikustól vagy szempilla styleistól soha nem maradt pár szállnál több pillám.
2017. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!