Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörömnél ha másik formát...

Műkörömnél ha másik formát akarok, akkor újra kell építenie a körmösőmnek?

Figyelt kérdés
Hegyes van kockát szeretnék és hosszabat.
2017. dec. 17. 12:58
 1/2 anonim válasza:
50%
Ha másik formát akarsz a körmösnek újra kell csinálnia . De nem minden lépést kell újracsinálni attól függ eddig hogy néz ki a körmöd.
2017. dec. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha másik formát szeretnél, akkor nem biztos, hogy újat kell építeni, lehet, hogy meg tudja reszelni a meglévőből is. Viszont ha hosszabbat is szeretnél, akkor újat kell építeni. Legalábbis én olyankor teljesen újat szoktam, nem szeretem kipótolgatni.

De szerintem szólj előre a körmösödnek, hogy mi a terved, ne ott közöld vele. Így tud kalibrálni az idejével, ugyanis időben van különbség egy töltés, vagy egy teljesen új köröm elkészítése között.

2017. dec. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!