Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiú, akivel ilyen "se veled...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú, akivel ilyen "se veled se nélküled" kapcsolatom volt, most elmegy másik országba. Még mindig szeretjük egymást, de épp külön vagyunk. Beszélni akarok vele, de nem tudom mit mondjak?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú es nagyon zavaros ami köztünk volt... Végül arra jutottunk, kb harom hete, hogy jobb, ha külön folytatjuk, pedig nagyon szeretjük egymast. (Tudom, hogy ő is, mondta is.)


Most elmegy masik országba, mert a szülei ott kaptak egy nagyon jól fizető munkát, es valószínűleg mar nem is jon vissza...


Mindenképp mondani akarok neki valamit, el akarom mondani, hogy nagyon szeretem őtm bárhol is van, es meg annyi mindent... El akarok búcsúzni tőle, de nem tudom, mit mondjak neki.


Annyira faj ez az egész, olyan, mintha meghalna... :(


Mit mondjak?


Köszönöm a válaszokat


2017. nov. 7. 13:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Azert is vagyok nagyon kiakadva, mert a mi kapcsolatunk Koránt sincs lezárva, es az nem lehet, hogy igy fejezzük be... :)
2017. nov. 7. 14:21
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mosolygósat akartam...
2017. nov. 7. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket mind elmondhatod neki, csak légy őszinte vele, nem kell rágörcsölni.

Viszont hidd el, még ha fáj is, jobb lesz ez így. Volt egy sokáig nyúlt se veled se nélküled kapcsolatom, ami iszonyatosan megnehezítette mindkettőnk életét, rengetegszer megbeszéltük, hogy hagyjuk egymást, mert senkinek sem jó, de 2 hét sem telt el, és megint együtt voltunk. Mikor végleg vége lett, előszór tényleg rossz volt, de hidd el, ez így sokkal jobb, mint az, hogy nem haladtok semerre.

2017. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CFB ***** válasza:

Mondjuk mondhatnak neki azt, amit ide leírtál. 😁

Nem mindig érdekes ám előre mindent megszervezni. Csak beszélj le vele egy találkozót, mielőtt kimegy, és majd jönnek a dolgok maguktól.

2017. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!