Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves kortól ajánlott...

Hány éves kortól ajánlott műkörmöt csináltatni? Milyen legyen az első?

Figyelt kérdés

2017. dec. 17. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

26 évesen sem érzem ajánlottnak...


Amúgy szalagavatóra volt nekem először, utána még egyszer. Korábban nem hiányzott és azóta sem. Inkább géllakk, szebb és kényelmesebb.


Ha mindenképpen műköröm, akkor francia, egyszínű, de legalábbis egyszerűbb és minél rövidebb legyen. A karvaly körmök sérülékenyek és kényelmetlenek tudnak lenni.

2017. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már van munkád, és fizetésed, amiből finanszírozni tudod.
2017. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2.kommentelő

Nem azt kérdeztem hogy mikor hanem hogy éves kortól ajánlott

Nyugodj meg lesz rá pénzem

2017. dec. 17. 21:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem korhoz kötött, mármint nyilván nagyon fiatalon, kislányként nem ajánlott, általában körmös sem vállal, de szerintem egy olyan pl. 16 éves kortól rendben van.

Nekem 17 évesen lett először, a szalagavatómra és azóta is van. Én nagyon szeretem...Szerintem nagyon szép, sokkal kecsesebb, nőiesebb tőle a kezem és tartós is, tehát nem az van, mint a sima körömlakknál, hogy itt-ott lekopik, lepattogzik és így legalább tényleg szépen meg van csinálva, szépen formára van reszelve (én nem tudnám magamnak ilyen szépen megcsinálni). Valamint erős is és számomra ez a legnagyobb előnye, mert a saját körmöm borzasztó vékony és gyenge, vagy le van vágva tövig, ami nagyon csúnyán néz ki rajtam vagy pedig beszakad, betörik, ami szintén nagyon csúnya, de még vérzik is és fájdalmas is.


Az, hogy milyen legyen az rajtad múlik. Számtalan lehetőség van...Nekem mindig kocka forma, az ujjbegyemen egy picit túl ér és általában egyszínű, francia vagy csillámos, de előfordul, hogy kérek rá mintát, ha találok egyet, ami megtetszik. Más pedig azt szereti, ha van rajta minden extra, kövecske, csillám stb. vagy éppen mandula alakú stb., tehát ez a te döntésed. Olyat válassz, ami neked tetszik, hiszen te fogod hordani. Elsőre lehetséges, hogy érdemes inkább egy kicsit visszafogottabbat, kisebbet kérni, hogy megszokd, de később már lehet variálni mindent, más formát, új színeket stb., ami neked tetszik.

2017. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
Szerinted hány éves kortól ajánlott mérgeket vinni a szervezetedbe? Na, pont annyi idős kortól ajánlott a műköröm.
2017. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Honnan tudjuk, hány évesen jutsz el oda agyilag, hogy megbecsüld, vigyázz rá, és megbízhatóan kezeld az időpontokat, vagy eljuss odáig, hogy pl betegen ne menj el, és kérj másik időpontot?
2017. dec. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lol,osztálytársamnak már 6. évvégén volt műkörme és akkor csak 12 évesek voltunk.

(azóta eltelt 2 év)

2017. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%

Semmikor.

Arra jó, hogy hülyén nézzen ki, folyton eltörjön, és koszos-mocskos legyen alatta körmöd... :)

Ja, és ronda is.

2017. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nincs semmi baj a műkörömmel :) 14-15 évesen is simán lehet egy kicsit visszafogottabb amit nem lehet karomnak nevezni
2018. febr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!