Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Idén májusában volt az első...

Szintuska kérdése:

Idén májusában volt az első sikertelen megtermékenyítésem és beültetésem. Június 6-án megjött (ami bizonyította a sikertelenséget), de azóta nincs menzim. Ez így normális vagy ajánlott dokihoz fordulni? Nálatok rögtön visszaállt a ciklus rendje?

Figyelt kérdés

#ciklus #sikertelen beültetés
2017. szept. 12. 11:04
 1/4 VeDi84 ***** válasza:
100%

Szia!

4 sikertelen lombikom volt, mindegyik után normálisan (max 1-2 nap eltéréssel) megjött. A helyedben konzultálnék a meddőségi orvossal.

Sok sikert! 😊

2017. szept. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanezt a kérdést akartam én is kiírni. Sikertelen lombik után én most a 64.ciklusnapomon járok. Június 16-án jött meg utoljára. Tesztek negatívak. Vmennyire úgy gondolom hogy normális, bár nekem pcos em van, de átlagos 30-40 naposak a ciklusaim.
2017. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma meg jött, a ciklusom 106. napján. Hát megkönnyebbültem azért, úgyhogy most már újra készen állok a következő lombikra.
2017. okt. 18. 07:14
 4/4 anonim ***** válasza:
2.valaszolo vagyok. Nekem azóta sem jött meg. Már nem tudom hányadik napon vagyok. Sok sikert a következő lombikhoz!
2017. okt. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!