Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kinek melyik a tökéletes...

Kinek melyik a tökéletes karácsonyi piros rúzs?

Figyelt kérdés
Karácsonyra keresek valami gyönyörű piros rúzst,drogériás viszonylatban.Tudnátok segíteni?

2017. dec. 18. 15:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon emberfuggo, hogy kin milyen arnyalat all jol. Ezt igy nem lehet megmondani. A piros pont az a szin, aminel apro elteresek is nagyon sokat valtoztatnak a hatason, vagy hogy ugy nezel ki benne, mint egy hulla vagy egy atom dogos csaj. Probalgatni kell, ezt nem lehet meguszni.
2017. dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
utolsó köszi,próbáltam sokat...de egyik sem az igazi,nem néz ki rosszul,de nem az igfazi.
2017. dec. 18. 18:22
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

hűűű én nem szeretem ha a rúzs elkenődik (tehát a 98%uk kb kizárva). De van a lovelynak egy matte rúzsa (Lovely extra lasting matte), ami rászárad az ajkakra, én azt használom. De itt Magyarországon sajnos csak 3 árnyalatban kapható, ebből a piros az bohócpiros kb, amikor megvettem nagyon csalódott voltam, nekem nem áll jól.

De!! most úgy használom, hogy egy sima 350 ft os essence szájceruzát használok egy sötétebb pirosat, arra pedig rákenem ezt a rúzst, és a kettő kombinálva nekem tökéletes, nem kopik le, hosszan tart, és kijön kb ezer ftból :)

2017. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem az essence matt matt matt-ból a piros árnyalat.
2017. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Koszi:) a Lovelyt meglesem

Az essence meg nekem is megvan,de sajnos az sem jott be:(

2017. dec. 18. 21:23
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Cien, Magic Visage vagy Cantare Colour az jó szokott lenni. Nekem a hideg tónusú piros az nagyon jól áll(fehér bőr, sötét haj); de a meleg tónusú, kissé narancssárgásabb színfajták is eléggé jók szoktak lenni. ("Ha ló nincs, szamár is jó" alapon.)
2017. dec. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

L'Oreal Color Riche: Julienne's red

Van rengeteg rúzsom, köztük MAC, Estée Lauder vagy Guerlain, de őszintén megmondom, ez a darab bármelyikkel felveszi a versenyt. Sokat használom!

2017. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm megnézem!:)
2017. dec. 19. 19:50
 9/15 anonim ***** válasza:

Én ezt szoktam: [link] (nyilván a pirosat)

Ez az az árnyalat ami a bőröm és a fogaim színéhez is passzol, vélony rétegben szinte matt (de nem a szupermatt ami szárít) és lerobbanthatatlanra szárad, vastagabban felkenve fényes hatású, nem kenődik.

Extra mattból a sleek folyékony rúzsa. (Az müllerben kapható)

High endből Clinique.

2017. dec. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm,megtaláltam !!!!!!!
2017. dec. 21. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!