Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Trend IT UP termékekről mi a...

Trend IT UP termékekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mivel és igyekszem oylan kozmetikai cikkeket használni, amelyeknek gyártója nem alkalmaz állatokon kísérleteket, ezért nagyon megörültem, mikor a Dm-ekben bejött ez a saját márkás termék, körömlakkot vettem is már egy csomót, de van vele rossz tapasztalat is bőven..bár árérték arányban nem rossz.


Más termékeit is kipróbálnám, de előbb minél több tapasztalatot szeretnék hallani/olvasni. Szóval bármelyik termékükkel bármiféle észrevétel? Szeretitek, nem szeretitek?



2017. dec. 20. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem viszonylag jó tapasztalataim vannak eddig a márkával. Ár-érték arányban teljesen okés. Jobban szeretem mint a kb hasonló árban lévő essence termékeit.



A körömlakkok közül az UV hatásúakat próbáltam, azokat kimondottan szeretem.


A skin supreme púder egész jó, nem szuper tartós, de teszi a dolgát. Szépen mattít, viszont nálam csak pár órát bír. Mivel nagyon kevés termék van ami rajtam matt marad többet nem is vártam tőle. Sokat használom de lassan fogy, nem porol, a csomagolását imádom.


A szemfestékek kicsit porolnak (próbáltam egy palettás meg néhány mono kiszerelést is), de nem vészes. Viszont pigmentáltak, alappal nagyon tartósak.


Pirosítójukat szeretem arról igazából nem tudok rosszat mondani. Hasonló a helyzet a szemfesték alappal is.


Szemceruza ami nem nagy durranás, pár óra után kenődik. A soft matte verziót próbáltam, nem tudom a többi milyen.


A primer ami még úgy okés, viszont az is ideig óráig használ csak.

2017. dec. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én két rúzst próbáltam. Nekem nagyon bejött, olcsó és jó. A szémon tartós is volt.
2017. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fekete tubusos szemplillaspiráljuk valami borzasztó. Csak felb4sz, ha rá gondolok, hogy pénzt adtam ki érte.
2017. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a hajhabjukat próbáltam és teljesen meg vagyok vele elégedve.
2017. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

én eddig körömlakkot vettem és rúzst.

a körömlakkjait nagyon szeretem, mert nekem nagyon nehezen jön le. más körömlakkok egy hajmosás után lejöttek...

a rúzs olyan átlag. krémes, ezért nem olyan tartós. a színe nagyon tetszett, azért vettem meg, de nem bántam meg egyáltalán.

nővérem szájceruzájukat használja még, azt nagyon szereti.

2017. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A szempillaspirálról én is hallottam már, hogy rossz ezért azt nem is fogok venni.


Azóta rúzst vettem, azzal meg vagyok elégedve, még nem használtam huzamosabb ideig csak a színét próbáltam, amihez meg kellett vennem hiszen nyilván nem a boltban rúzsozom ki magam. Nem csalódtam egyik színben sem, nagyon szépek és tényleg mattok, bár nem tudom megfigyelni, hogy szárítja e a szám, mert nekem alapból könnyen szárad.

2017. dec. 22. 23:33
 7/9 anonim válasza:
100%

Nekem van egy két körömlakkom ebből a markabol de nem vagyok megelégedve. Az ár az jo de könnyen lejon es nehezen szárad.

15/L

2017. dec. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A csillámos nude rúzsaik valami eszméletlen csodálatosak, arról csak jókat tudok mondani.

A tekerős, szivacsos szem alatti korrektor viszont nem a legjobb, habár ár-érték arányban nem illene panaszkodnom róla. A fedése gyenge, szóval az én nagy, lila karikáimat nem igazán fedi el. A textúrája szerintem túlságosan is folyékony.

2017. dec. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én a matt rúzsok közül vettem meg a 420-as árnyalatot, kézre felkenve szép, barnás, rózsaszínes színe volt, aztán itthon jött a csalódás, ugyanolyan színű mint a szám, szóval kb semmit nem ér, hogy rajtam van :( valaki járt így?
2018. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!