Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon vicces hatást kelt ha...

Nagyon vicces hatást kelt ha a szempilla eléri a szemöldököt?

Figyelt kérdés
Nagyon közel van alapból a szemöldököm a szempillámhoz, és most vettem egy műszempillát, ami pont eléri. Vágni szeretnék belőle, de az a baj hogy nem egyenletes hosszúságúak a tincsek, és nem tudom úgy levágni hogy szép maradjon
2017. dec. 22. 07:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy képet csak a szemedről nem tudsz linkelni? Így leírás alapján elég rosszul hangzik, de lehet hogy a valóságban nem annyira gáz.
2017. dec. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát sztem elég rondán mutat... vagyis nem is rondán, hanem inkább olyan túl izzadtságszagúan... azoknak szokott ált. így kinézni, akik túl hosszú és túl vastag pillát tesznek fel.
2017. dec. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!